Kinijoje Maxxis laimėjo apdovanojimą „Metų padangos“
Pasiekimai

Žurnalas Motor Trend Kinijoje pavadino Maxxis Premitra HP5 padangų modelį „Metų padanga“ ir šiam padangų modeliui ceremonijos metu Šanchajuje 2015 metų rugpjūčio mėnesį buvo įteiktas apdovanojimas. Naujausi, naujos didelio efektyvumo Maxxis padangos, iškovojusios „Metų padangos“ pavadinimą, rezultatai leido šiai padangai aplenkti šios srities favoritus – Pirelli, Bridgestone ir Goodyear.

„Metų padangos“ apdovanojimo ceremonijoje dalyvauja profesionalios informacijos skleidimo, apie automobilius, tarnybos, Kinijos automobilių korporacijos, padangų srities ekspertai, o taip pat aukščiausia padangų gamintojų įmonių vadovai visiškam ir sistemingam padangų industrijos vertinimui, o taip pat tie, kurie buvo nominuoti arba anksčiau pelnė apdovanojimus.

Prieš apdovanojimų skyrimą buvo atlikti naujų padangų, išleistų nuo 2013 metų liepos 1 d. iki 2015 metų liepos 30 d., modelių testai. Prieš įvertinant vidines, išorines, dinamines ir statistines padangų charakteristikas, su kiekvienu pretendentu buvo atliekami griežti testavimai.

Kompanija Maxxis nusprendė išleisti HP5 padangų modelį į Kinijos rinką gegužės mėnesį. Visa tai yra dėl Kinijos rinkos dydžio ir svarbumo. Valdantysis direktorius, Jungtinėje Karalystėje, Derekas MakMartinas (Derek McMartin) pakomentavo laimėjimą: „Tai didelis pasiekimas, kad mūsų Premitra HP5 padangos Kinijoje buvo pripažintos metų padangomis. Mes investuojame daug lėšų į mokslinius tyrimus ir plėtrą, pažangias technologijas ir į įrangą, kuri užtikrina geriausios kokybės padangų gamybą mūsų klientams. Puikūs HP5 rezultatai nuteikė mus optimistiškai į būsimus atliekamus testus Europoje. Mes su nekantrumu laukiame pardavimų pradžios Jungtinėje Karalystėje, kuris prasidės ateinančių metų pradžioje“.

Kompanija Stapleton su nekantrumu laukia pasirodysiančios didelio efektyvumo padangos Maxxis’ HP5, ir tai patvirtina komercijos direktorius Stefen Čailds (Stephen Childs): „Atsižvelgiant į nuolat augančią didelio efektyvumo padangų rinką Jungtinėje Karalystėje, mes nuolat laukiame mūsų prekinių ženklų paskutinių kūrimo sprendimų padangų technologijų sferoje. Per pastaruosius kelerius metus, Maxxis padarė milžinišką žingsnį pirmyn siekiant palaikyti savo reputaciją kaip vieno iš plataus asortimento rinkoje atstovų, taigi, tai puikiai papildys asortimentą kitų metų pradžioje. Paskutiniosios didelio efektyvumo Maxxis padangos aukšti rezultatai nepriklausomuose testuose mums yra labai puikūs, ir mes su nekantrumu laukiame asortimento pasirodymo kitų metų pradžioje“.

Premitra HP5 dėka pasaulyje pirmaujančioms technologijoms ir dizainui užtikrina puikų efektyvumą ant šlapio ir sauso kelio. Gumos mišinio sudėtis, su didesniu silicio kiekiu, buvo sukurta siekiant sumažinti įkaitimą, o taip pat pagerinti efektyvumą ir patvarumą. Kintamo žingsnio protektoriaus raštas ir šoniniai grioveliai sumažina padangos vibracijas ir sumažina jų keliamą triukšmą, sumažina pasipriešinimą riedėjimui ir pagerina valdomumą ant šlapio kelio, o taip pat sumažina akvaplanavimo riziką.

Stabilumas važiuojant dideliu greičiu ir valdomumas pagerinti dėka didelio, plieninių diržų, tvirtumo, ir tai garantuoja puikias sportines charakteristikas. Maxxis Premitra HP5 padanga į Jungtinės Karalystės rinką bus išleista kitų metų pradžioje ir bus platinama išskirtinai per distributorius - kompaniją Stapleton.

13.08.2015