KTM patvirtina Maxxis Supermaxx ST naujajam KTM 790 DUKE
Pasiekimai

Maxxis įmonė buvo pasirinkta labai laukto motociklo KTM 790 DUKE - The Scalpel, kuris bus parduodamas nuo 2018 metų, originalios įrangos padangų tiekėju.

KTM 790 DUKE tikslas - dominuoti gatvėse savo maksimalaus pajėgumo ir super greito reagavimo sugebėjimo kartu su realaus gyvenimo praktiškumu dėka.

Pasirinktos padangos Maxxis' Supermaxx ST - tai padangų giganto jau ir taip labai plataus padangų asortimento naujausias papildymas. Visiškai naujas KTM 790 DUKE sukurtas demonstruoti energingą, stebinantį rezultatą ir vikrumą. Supermaxx ST padangos papildo šio gatvių motociklo pajėgumą. Supermaxx ST subalansuota sandara tiek kelyje, tiek trasoje reiškia puikų važiavimo malonumą, kai tik tai būtina.

Naujas protektoriaus dizainas ir griovelių išdėstymas pagerina sukibimą ir valdomumo rodiklius šlapiame kelyje, o nano silicio dioksido junginys padaro padangas dar tvirtesnėmis, pagerinant sukibimą tiek šlapiame, tiek sausame kelyje. Be to, jo patobulinta konstrukcija įtraukia spiralines plieno juostas ir šoninį tvirtinimą, kas leidžia posūkiuose važiuoti pagal išgales didesniu greičiu.

Komentuojant šią žinią, Maxxis' vadybininkas Dereks Makmartins pasakė: "Mums teko garbė būti išrinktais KTM partneriu tokio fantastiško motociklo kūrime. Tai mums labai patrauklus projektas, kuris dar kartą patvirtina tą faktą, kad mes gaminame puikios kokybės padangas, kurios sugeba užtikrinti puikų rezultatą. Tas faktas, kad mus pasirinko ilgai lauktajam KTM 790 DUKE, yra milžiniškas komplimentas. Įsitikinęs, kad KTM 790 DUKE ir mūsu Supermaxx ST padangos yra puikus derinys".

27.11.2017