„Maxxis“ padangų bandymo poligonas
Pasiekimai

Plečiant mokslinius tyrimus ir kuriant vis naujesnius gaminius, bendrovės „Maxxis“ specialistams tapo aišku, kad reikia naujo pasaulinio lygio bandymų poligono. Jis taip pat buvo pastatytas ir atidarytas 2012 metais, netoli nuo Šanchajaus, pritraukiant ekspertus ir technologijas iš viso pasaulio.

Poligono plotis yra 860 000 kvadratinių metrų ir jo statyba kainavo 150 milijonų JAV dolerių.

11 poligono segmentų yra skirti išbandyti padangas įvairiose disciplinose: vairuojant dideliu greičiu, stabdant ant sausos ir šlapios kelio dangos, nustatyti triukšmo, ištvermės ir vibracijos lygius, akvaplanuojant ir dar daugiau.

Posūkiuose trasa yra išsidėsčiusi 45° kampu, ir tai leidžia ilgą laiką išlaikyti iki 210 km/h greitį.

Tikrinant padangų pajėgumą ant šlapios kelio dangos, trasos įrenginiai gali užtikrinti nuolatinį nustatyto gylio vandens sluoksnį. Tai leidžia atlikti tikslius ir realią aplinką atitinkančius matavimus.

Trasoje taip pat yra 13 skirtingų dangų, kurios atitinka tikrąjį kelio paviršių ir leidžia inžinieriams ištirti padangų elgseną tam tikrose situacijose.

Dėl tokių išsamių bandymų „Maxxis“ padangos gali parodyti puikius palyginamųjų testų rezultatus ir yra populiarios ir tarp paprastų vairuotojų, ir tarp lenktynininkų.

05.05.2020