Maxxis pasirašė naują kontraktą su Liverpool FC
Pasiekimai

FC „Liverpool“ patvirtino, jog šią vasarą pasirašė aukšto lygio kontraktą tęsiant sėkmingą bendradarbiavimą su vienu iš pirmaujančių padangų gamintojų - kompanija Maxxis. Ši abipusiai naudinga partnerystė nėra naujiena: Maxxis yra viena iš seniausių šio žinomo klubo komercinių rėmėjų. Naujas kontraktas pabrėžia abiejų pusių siekį plėsti tolimesnius dinaminius santykius.

Nauja sutartis suteikia kompanijai Maxxis galimybę patalpinti reklaminius skydelius palei Anfield stadiono lauko krastus, kuris yra klubo namų stadionas, 18 titulų lygoje užkariautojai, septynios pergalės FA, aštuonių lygos taurių ir penkių Europos taurių užkariautojai per visą savo spalvingą istoriją.

Kompanija Maxxis International didžiuojasi ryšiais su šiuo prestižiniu klubu. Vykdantysis direktorius Derekas MakMartinas (Derek McMartin) pasakoja: „Mūsų partnerystė su „Liverpool“ prasidėjo 2009 metais ir buvo labai palanki abejoms pusėms. Šiai dienai Azija – labai svarbi rinka futbolo klubams, o Europa – greitai auganti rinka mums, todėl yra daugybė galimybių bendradarbiavimui. Prie šio fakto pridėkite, jog klubas turi daugiau kaip 4,5 milijonų sekėjų Twitter‘yje ir 26 milijonus – Facebook‘e, ir jums taps akivaizdu, jog abu mūsų prekiniai ženklai visiškai tinka viena skitam tolimesniam bendradarbiavimui. Klubo žaidimas suteikia mums daug malonumo ir su susidomėjimu sekame tai, kaip vystosi šis sezonas“.

Bilis Hoganas (Billy Hogan), komercinis FC „Liverpool“ direktorius pasakoja: „Mūsų partnerystė nukreipta į efektyvų bendradarbiavimą bei bendrų tikslų siekimą: mes pradedame trečiąjį bendradarbiavimo su Maxxis sezoną ir tai yra puikus ilgalaikių santykių, kurių mes siekiame, pavyzdys“.

„Aš patenkintas šiuo bendradarbiavimu. Mes su nekantrumu laukiame šio bendradarbiavimo pratęsimo dar dviem sezonams“.

Naujas komercinis kontraktas tarp kompanijos Maxxis ir „Liverpool“ galios iki 2016/17 metų sezono pabaigos.

01.01.2016