Maxxis stiprina savo pozicijas europoje
Pasiekimai

Prezentacijos metu Silverstouno Maxxis Didžiosios Britanijos filialo vykdantysis direktorius Derek Makmartin (Derek McMartin) papasakojo, kad šiuo metu įmonė labai aktyviai dirba OE (originali įranga)  segmente: "Mes dirbame su daugeliu automobilių kampanijų visame pasaulyje ir paskutiniu metu vis daugiau sutarčių sudarome Europoje. Be to, Maxxis tyrimų skyriuje dirba 1 200 žmonių ir dabar, bendro bendradarbiavimo projekto su "Mercedes" ribose mes praplėtėme bandymų poligoną Šanchajuje.”

Silverstouno Maxxis pristatė vasaros padangas Maxxis Premitra HP5, kurios taps nauju prekės ženklo flagmanu Europos rinkoje. Padangos gavo “A” įvertinimą už sukibimą su šlapiu paviršiumi, o lyginant su ankstesniu modeliu - Maxxis Pro R1 – iš karto yra pagerintos kelios savybės, pavyzdžiui, stabdymas ant šlapios ir sausos dangos  (santykinai +10% ir +2%), o ridos pasipriešinimas sumažintas 9%.

"Rinkoje didelė paklausa tokioms padangoms, kurios kelyje veikia taip, kaip to laukiama iš premium klasės padangų, bet tuo pat metu, jos turi būti prieinamos vartotojams su ribotu biudžetu ", - pažymėjo ponas Makmartin, pridurdamas, kad "savo segmente Maxxis konkuruoja su didžiausiais padangų gamintojais".

Į klausimą, kiek svarbus yra Europos ženklinimas, Makmartin pridūrė, kad viskas priklauso nuo rinkos: "Jei kalbame apie Vokietiją, ženklinimas turi didelę reikšmę, o jei apie Didžiąją Britaniją, tai ten klausiama : "O kokia yra kaina?". Tai mums naudinga. Viena Michelin, Pirelli ir Continental padanga kainuoja 168 eurų, ir parduotuvėje gali pasakyti, kad yra siūlomos kito gamintojo padangos su tokiu pačiu vertinimu Europos etiketėje, tik žymiais pigesnės. Dėka to, mes tęsiame plėtrą ir labai daug automobilių vairuotojų renkasi mūsų padangas. Be to, didieji, žinomi prekių ženklai šiuo metu jaučia spaudimą iš daugelio kitų gamintojų pusės".

Maxxis Premitra HP5 pagamintos iš gumos mišinio, kurio sudėtyje yra silicio dioksidas. Makmartin nurodė, kad, jei kalbame apie aukštų technologijų padangas, Maxxis, gero prekės ženklo atpažinimo dėka turi privalumų lyginant su Kinijos prekės ženklais. "Galima gaminti padangas su silicio dioksidu, bet tai yra brangu, tai teks kompensuoti kaina, - jis pasakė. – Tačiau, jei apie tavo prekę nei vienas niekada negirdėjo, vargu ar pasiseks tai padaryti. Mums jau prieš kurį laiką buvo prieinama tokia technologija, bet teko laukti kol rinka priims Maxxis poziciją padangų pasaulyje. Nesunku pagaminti padangas, kurių kaina yra, sakysim, 168 eurų, ir suprasti, kad vartotojams jos nereikalingos. Reikia būti realistais ir suprasti, ką rinka gali priimto o ko - ne".

22.08.2017