«It’s a DriftLife» palaiko Greičio festivalį 2015, vykstantį Goodwood‘e (Goodwood)
Pramoga

Kompanijos Maxxis remiamas lenktyninkas Rajanas Kuperis (Ryan Cooper) iš «It’s a Driftlife», nesenai parėmė prestižinį Greičio festivalį 2015, vykstantį Goodwood‘e (Goodwood), vykdomą kartu su Karališkųjų Oro Pajėgų Asociacija (Royal Air Force Association (RAFA)), jų prezentacijų stende pristatydamas savo neseniai perdirbtą automobilį.

RAFA – tai oficialiai registruotas labdaros fondas, kuris suteikia labdarą ir palaiko Karališkųjų oro pajėgų šeimą. Karališkųjų oro pajėgų šeimą sudaro visi tarnaujantys ir į pensiją išėję kariškiai ir jų šeimos. RAFA suteikia savo pagalbą, padėdami mažiems vaikams, laukiantiems jų tėvų sugrįžimo, kol jie tarnauja savo šalyje užsienio operacijose, sužeistų pilotų šeimoms, Antrojo pasaulinio karo veteranams ir kitiems, kuriems reikalinga jų pagalba.

Praėjusiame renginyje Rajanas Kuperis (Ryan Cooper) pasakė: „Man didžiulė garbė būti dalimi tokio šou. Tai nepakartojamas didžiulio masto renginys. Netgi praleidus čia visas poilsio dienas, neįmanoma apžiūrėti visko kas siūloma: ir nuolatinė veikla ant pakylų, ir daugybė „veiksmo“ stendų visoje teritorijoje. Lenktyninio kuro ir degančios gumos kvapas nuolatos jaučiamas ore kartu su visų tipų variklių garsais“.

„Tai buvo puiki patirtis – pademonstruoti savo automobilį tarp kai kurių žinomiausių, pasauliniu mastu, automobilių. Automobilis susilaukė didžiulio dėmesio per visas poilsio dienas“.
„Būdamas Karališkųjų oro pajėgų tarnautoju, palaikyti RAFA buvo garbė man, juk tas darbas, kurį jie atlieka, labai svarbus ir labai reikalingas daugumai šeimų. RAFA dalyvavo šou norėdama atkreipti dėmesį į labdarą, siekiant surinkti aukas ir parduoti didelius kiekius labdaros prekių – nuo vaikiškų skraidymo kostiumų iki pripučiamų raudonų rodyklių. Tai leis jiems tęsti savo gyvybiškai svarbų darbą ir paramą. Vienas iš svarbiausių mūsų rėmėjų – kompanija Icaris – glaudžiai bendradarbiauja su RAFA, kuri rūpinasi visa programine įranga, užtikrindama maksimaliai efektyvų savanorių darbą, tikslų informacinį palaikymą ir patogų procesų vyksmą renkant aukas“.

„Šalia paramos RAFA, aš turėjau galimybę tiesiogiai pabendrauti su lankytojais ir užsiimti ne tik drifto, kaip sporto, populiarinimu, bet ir dalyvauti važiavimuose naudojantis tarnaujančio karinėse pajėgose statusu, reklamuojant ir pristatant RAFA. Aš neapsakomai didžiuojuos galimybe padėti RAFA. Toks renginys kaip šis, leidžia man populiarinti RAFA darbą, o taip pat atsakyti į visus būsimų jaunosios kartos pilotų klausimus“.

08.05.2015