Kaina prasideda nuo
69.20

Rekomenduojama mažmeninės prekybos kaina. Vieno dydžio padangų kaina gali skirtis pagal tai, ar padanga yra dygliuota, gali būti dygliuojama ar ji yra didesnės apkrovos.

Lengvųjų automobilių, visureigių ir komercinio transporto žieminės padangos, kurios puikiai užsirekomendavo sudėtingomis oro sąlygomis: sniege, purve, šlapdriboje ir ant apledėjusio kelio.

F
Degalų sunaudojimas.

Skirstoma į 7 klases - A klasėje yra mažiausias degalų sunaudojimas, G klasėje - didžiausias.

E
Sukibimas su šlapia danga.

Skirstoma į 7 klases - A klasėje yra aukščiausias sukibimo lygis, G klasėje - žemiausias.

74-75
Triukšmo lygis.

Padangų keliamas triukšmas matuojamas decibelais (dB), kuo mažiau dB, tuo tylesnės padangos. Triukšmas priklausys ir nuo automobilio klasės.

 • Dygliuojamos padangos
  Padangas galima dygliuoti.
 • Krypties protektoriaus raštas
  Padangos puikiai nuveda vandenį ir šlapią sniegą nuo kontaktuojamo ploto. Montuojant būtina atsižvelgti į sukimosi kryptį.
 • Ženklinimas M+S
  Padangų protektoriaus raštas užtikrina pagerinta sukibimą su sniegu ir purvu, lyginant su vasaros padangomis. Tačiau šis ženklinimas negarantuoja padangų pravažumo žiemą.
 • Ženklinimas 3PMSF
  Užtikrina padangų pravažumą žiemos metu snieguotu ir apledėjusiu keliu. Žiemos padangomis galima laikyti tik tokias padangas, ant kurių yra SPMSF simbolis (EU regula 661/2009).
 • Vidutinė klasė

PAGERINTAS SUKIBIMAS

Pakreiptas protektoriaus raštas nuveda šlapią sniegą ir vandenį nuo padangos paviršiaus. Protektoriaus blokai ir į pjūklo dantis panašus raštas pagerina padangų sukibimą bet kokiomis oro sąlygomis: ant apsnigto, apledijusio, purvino ar šlapio kelio.

MAŽESNIS TRIUKŠMO LYGIS

Paeiliui išdėstyti protektoriaus blokai mažina padangų keliamą triukšmą.

Dydis Apkrovos ir greičio indeksas Degalų sunaudojimas Sukibimas su šlapiu keliu Triukšmo lygis Kaina EUR