Kaina prasideda nuo
63.80

Rekomenduojama mažmeninės prekybos kaina. Vieno dydžio padangų kaina gali skirtis pagal tai, ar padanga yra dygliuota, gali būti dygliuojama ar ji yra didesnės apkrovos.

Komercinio transporto žieminės padangos, kurios savo pranašumą įrodo permainingomis žiemos oro sąlygomis, važiuojant apsnigtais ir apledėjusiais keliais.

E-F
Degalų sunaudojimas.

Skirstoma į 7 klases - A klasėje yra mažiausias degalų sunaudojimas, G klasėje - didžiausias.

A-E
Sukibimas su šlapia danga.

Skirstoma į 7 klases - A klasėje yra aukščiausias sukibimo lygis, G klasėje - žemiausias.

73-77
Triukšmo lygis.

Padangų keliamas triukšmas matuojamas decibelais (dB), kuo mažiau dB, tuo tylesnės padangos. Triukšmas priklausys ir nuo automobilio klasės.

  • Simetrinis protektoriaus raštas
    Padangos puikiai tinka bet kokiomis oro sąlygomis. Montuojant nebūtina atsižvelgti į sukimosi kryptį.
  • Ženklinimas M+S
    Padangų protektoriaus raštas užtikrina pagerinta sukibimą su sniegu ir purvu, lyginant su vasaros padangomis. Tačiau šis ženklinimas negarantuoja padangų pravažumo žiemą.
  • Ženklinimas 3PMSF
    Užtikrina padangų pravažumą žiemos metu snieguotu ir apledėjusiu keliu. Žiemos padangomis galima laikyti tik tokias padangas, ant kurių yra SPMSF simbolis (EU regula 661/2009).
  • Vidutinė klasė

PUIKUS NAŠUMAS VAŽIUOJANT PASNUGTU ARBA APLEDĖJUSIU KELIU

Toks žieminių padangų protektorius su daug lamelių užtikrina puikų stabilumą ant apledėjusio kelio, puikią trauką ant apsnigto kelio ir tikslų stabdymą važiuojant apsnigta, apledėjusia danga.

VANDENS NUVEDIMAS IR SAVAIMINIS APSIVALYMAS NUO SNIEGO

Paeiliui išdėstytas žieminių padangų protektoriaus raštas užtikrina puikų vandens nuvedimą ir savaiminį apsivalymą nuo sniego.

Dydis Apkrovos ir greičio indeksas Degalų sunaudojimas Sukibimas su šlapiu keliu Triukšmo lygis Kaina EUR