Šiuolaikinė ir patikima žieminė padanga, skirta lengvajam krovininiam transportui – įmonių automobilių parkams ir asmeniniams poreikiams. Sukurta važiuoti įvairiomis oro sąlygomis: sningant, esant purvui, šlapdribai ir keliui apledėjus.

C-E
Degalų sunaudojimas.

Skirstoma į 7 klases - A klasėje yra mažiausias degalų sunaudojimas, G klasėje - didžiausias.

E
Sukibimas su šlapia danga.

Skirstoma į 7 klases - A klasėje yra aukščiausias sukibimo lygis, G klasėje - žemiausias.

72
Triukšmo lygis.

Padangų keliamas triukšmas matuojamas decibelais (dB), kuo mažiau dB, tuo tylesnės padangos. Triukšmas priklausys ir nuo automobilio klasės.

  • Asimetrinis protektoriaus raštas
    Vidinis kraštas nuveda vandenį ir/arba šlapią sniegą, o išorinis kraštas užtikrina geresnį sukibimą važiuojant tiesiai ir posūkiuose. Montuojant būtina atsižvelgti į vidinio krašto/išorinio krašto principą.
  • Ženklinimas 3PMSF
    Užtikrina padangų pravažumą žiemos metu snieguotu ir apledėjusiu keliu. Žiemos padangomis galima laikyti tik tokias padangas, ant kurių yra SPMSF simbolis (EU regula 661/2009).
  • Ženklinimas M+S
    Padangų protektoriaus raštas užtikrina pagerinta sukibimą su sniegu ir purvu, lyginant su vasaros padangomis. Tačiau šis ženklinimas negarantuoja padangų pravažumo žiemą.
  • Didelė rida

ATSPARI ŽIEMINĖ PADANGA

Sustiprinti šoniniai blokai didina atsparumą dilimui ir padangos ilgaamžiškumą.

VANDENS IR SNIEGO ŠALINIMAS

Trys platūs, suvyti grioveliai šalindami vandenį ir šlapią sniegą apsaugo padangą nuo slydimo.

EFEKTYVI VAŽIUOJANT ŠLAPIA KELIO DANGA

Dėl atvirų, banguotų šoninių padangos griovelių transporto priemonę lengviau valdyti esant šlapiai kelio dangai, nes iš kontaktinio lauko pašalina drėgmę.

PATOBULINTAS PADANGOS VEIKIMAS

Plokštelės, nukreiptos skirtingais kampais, padidina trauką esant įvairioms žiemos sąlygoms – tiek apledėjusiai, tiek snieguotai kelio dangai.

PUIKUS SUKIBIMAS

Dėl naujojo nanomišinio su medžiaga „Silica“ labai pagerėja sukibimas ypač su šlapia danga, padangos eksploatacinė trukmė niekaip nepaveikiama.

ILGA EKSPLOATACINĖ TRUKMĖ

Net ir esant atšiaurioms žiemos sąlygoms sukibimas būna geras dėl stabilaus padangos karkaso, taip pat pailgėja padangos eksploatavimo laikas.

Dydis Apkrovos ir greičio indeksas Degalų sunaudojimas Sukibimas su šlapiu keliu Triukšmo lygis Kaina EUR