Kaina prasideda nuo
97.10

Rekomenduojama mažmeninės prekybos kaina. Vieno dydžio padangų kaina gali skirtis pagal tai, ar padanga yra dygliuota, gali būti dygliuojama ar ji yra didesnės apkrovos.

Lengvųjų automobilių žieminės padangos, kurios užtikrina puikų valdymą ir sukibimą permainingomis žiemos oro sąlygomis.

E
Degalų sunaudojimas.

Skirstoma į 7 klases - A klasėje yra mažiausias degalų sunaudojimas, G klasėje - didžiausias.

F
Sukibimas su šlapia danga.

Skirstoma į 7 klases - A klasėje yra aukščiausias sukibimo lygis, G klasėje - žemiausias.

72
Triukšmo lygis.

Padangų keliamas triukšmas matuojamas decibelais (dB), kuo mažiau dB, tuo tylesnės padangos. Triukšmas priklausys ir nuo automobilio klasės.

 • Dygliuojamos padangos
  Padangas galima dygliuoti.
 • Krypties protektoriaus raštas
  Padangos puikiai nuveda vandenį ir šlapią sniegą nuo kontaktuojamo ploto. Montuojant būtina atsižvelgti į sukimosi kryptį.
 • Ženklinimas M+S
  Padangų protektoriaus raštas užtikrina pagerinta sukibimą su sniegu ir purvu, lyginant su vasaros padangomis. Tačiau šis ženklinimas negarantuoja padangų pravažumo žiemą.
 • Ženklinimas 3PMSF
  Užtikrina padangų pravažumą žiemos metu snieguotu ir apledėjusiu keliu. Žiemos padangomis galima laikyti tik tokias padangas, ant kurių yra SPMSF simbolis (EU regula 661/2009).
 • Vidutinė klasė

Pakreiptas protektoriaus raštas pagerina vandens nuvedimą ir padangų apsivalymo galimybes, užtikrina vairuotojams puikią automobilio kontrolę.

GERAS SUKIBIMAS SU KELIO DANGA

Aukšto atsparumo plieno korda padangose sumažina kelio dangos (duobių, griovių ir t.t.) poveikį automobiliui, pagerintas protektoriaus dizainas užtikrina tolygų sukibimą su kelio danga.

PUIKUS NAŠUMAS NET ESANT DIDELIEMS ŠALČIAMS

Pagerinta gumos mišinio sudėtis su kvarcu užtikrina puikią trauką net labai sunkiomis sąlygomis, bei padangų našumą net ir esant labai žemai oro temperatūrai.

Dydis Apkrovos ir greičio indeksas Degalų sunaudojimas Sukibimas su šlapiu keliu Triukšmo lygis Kaina EUR