Vasarinė aukštos kokybės sportinio tipo padanga, skirta visureigiams ir lengviesiems automobiliams, pasižymi puikiu sukibimu su sausa ir šlapia kelio danga bei ilgai tarnauja.

 • Radialinės padangos
  Galima važiuoti dideliu greičiu, bet su lengvu kroviniu.
 • Asimetrinis protektoriaus raštas
  Vidinis kraštas nuveda vandenį ir/arba šlapią sniegą, o išorinis kraštas užtikrina geresnį sukibimą važiuojant tiesiai ir posūkiuose. Montuojant būtina atsižvelgti į vidinio krašto/išorinio krašto principą.
 • Aukšto pajėgumo padanga (UHP)
  Labai aukšto pajėgumo padanga, pasižyminti puikiu sukibimu ir valdomumu, turinti didelį greičio indeksą. Padangos turi kietesnius šoninius kraštus staigių posūkių vykdymui, važiuojant sportiniu automobiliu.
 • Apsauga nuo slydimo
  Padanga geba iš kontaktinio lauko efektyviai pašalinti vandens perteklių.

Puikus valdymas, komfortas ir didelė rida

Asimetrinis protektoriaus raštas garantuoja optimalų veikimo, valdymo ir komforto balansą. Protektoriaus dizainas sukurtas taip, kad blokai dėvėtųsi tolygiai ir tokiu būdu pratęstų padangos tarnavimo laiką. Tam reikšmės turi ir gumos mišinio sudėtis.

Stabilumas ir puikus sukibimas posūkiuose

Tvirti šoniniai blokai turi įtakos geram sukibimui, ypač posūkiuose. Griovelių dizainas yra patentuotas – tai padeda sumažinti rezonansą ir mėgautis patogia ir ramia kelione.

Efektyvus vandens šalinimas

Pagrindiniai protektoriaus grioveliai suformuoti taip, kad kuo greičiau būtų pašalintas vandens perteklius. Tai padeda sumažinti stabdymo atstumą esant šlapiai kelio dangai ir slydimo riziką.

%Sizes%